Ąžuolų kelias. Bilietas į ekskursiją 10-08

SKU 00084
€60.00
bilietas vienam automobiliui
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Spalvingiausią rudens mėnesį Vykinto keliai kviečia į ypatingą kelionę: aplankysime net šešis gamtiniu, kultūriniu ir istoriniu požiūriu išskirtinius ąžuolus ir Gojaus mišką -- ąžuolyną. Kalbėsimės apie ąžuolų reikšmę mūsų tautos kultūroje ir istorijoje, apie tai, koks ąžuolo vaidmuo mitologijoje ir papročiuose. Sužinosite, kur ir kokiomis aplinkybėmis išliko patys drūčiausi Lietuvos ąžuolai.

Kelionę pradėsime 10 val. Gripiškėse (poilsio aikštelėje prie kelio Vilnius–Marijampolė, Lieliaus ežero aukštumoje).

Aplankysime šias vietas (eilės tvarka): tris Triupio ąžuolus prie Karališkuoju vadinamo senojo Birštono kelio, A. Ramanausko-Vanago vadovaujamą Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Ginkluotųjų pajėgų štabą menantį Jaunionių ąžuolą, unikalų Baudėjų kaimo ąžuolą suaugusiais kamienais, įstabius Gojaus miško ąžuolus, tarp jų ir patį aukščiausią Lietuvoje. Tariamės ir ketiname ekskursiją pabaigti Medžio drožybos centre prie Prienų ir pasiklausyti vieno iš žymiausių mūsų drožėjų -- Algimanto Sakalausko pasakojimų.

Ekskursijos trukmė apie 7 val., atstumas – apie 60 km (apie 4 km atstumas pėsčiomis).

Ekskursiją ves Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto archeologas prof. dr. Vykintas Vaitkevičius.

Bilieto kaina – 60 eurų visam vieno automobilio ekipažui (iki 5 asmenų). Automobiliu keliaujant daugiau nei 5 asmenims, imamas papildomas 15 eurų mokestis už kiekvieną papildomą asmenį (atsiskaitoma vietoje).

Kilus klausimų kreipkitės telefonu 8 699 34637, el. paštu vykintokeliai@gmail.com arba Facebook žinute paskyroje Vykinto keliai.

(Rengėjai pasilieka teisę lankomų ekskursijos vietų sąrašą nežymiai keisti)

Įsigijusiems bilietus, likus kelioms dienoms iki ekskursijos atsiųsime informacinį priminimo laišką.

Išsaugoti prekę