top of page

Liškiavos istorijos horizontai. Bilietas į ekskursiją 03-18

00094
€60.00
bilietas vienam automobiliui
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Kitados garsas apie Liškiavą sklido iki ir net pranoko Rygą! Tai puiki vieta per vieną dieną susipažinti su plačios apylinkės ir visos Dainavos žemės senove. Žodis horizontai ekskursijos pavadinime reiškia ne tik plačiai atsiveriančius reginius, bet ir tam tikrus archeologinius, istorinius, mitologinius sluoksnius, kuriems priklauso atrinktos paveldo vietos. Lankydami jas prisiminsime pasakojimus apie seniausius krašto gyventojus, jų šventvietes, visuomenės sąrangą, krivulių sueigų paprotį, laidoseną.

Ekskursijos dieną aplankysime (eilės tvarka): Velnio bažnyčia vadinamą Panaros šventvietę, dainavių (jotvingių) gyvenvietę bei laidojimo vietą prie Bedugnio ežero (čia išliko unikalus ilgasis pilkapis), Liškiavos piliakalnį su pilies bokštu, šventą liepą ir pėduotąjį akmenį, Raganos akmenį Liškiavos vienkiemių palaukėje ir Ricielių kaimo Krivo kalną.

Ekskursija prasidės 10 val. Panaroje (konkreti susitikimo vieta bus patikslinta). Kelionės atstumas apie 50 km (ir apie 4 km atstumas pėsčiomis), pabaiga numatoma apie 17 val. Ricielių kaime (Druskininkų sav.).

Ekskursijos vadovas – Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto archeologas, prof. dr. Vykintas Vaitkevičius.

Kaina 60 eurų automobiliui, nepriklausomai nuo jame važiuojančių keliautojų skaičiaus.

Automobiliu keliaujant daugiau nei 5 keleiviams, imamas 10 eurų mokestis už kiekvieną papildomą asmenį (atsiskaitoma vietoje).

Automobilių skaičius ribotas.

Kilus klausimų kreipkitės telefonu 8 699 34637, el. paštu vykintokeliai@gmail.com arba Facebook žinute paskyroje Vykinto keliai.

(Rengėjai pasilieka teisę lankomų ekskursijos vietų sąrašą nežymiai keisti)

Įsigijusiems bilietus, likus kelioms dienoms iki ekskursijos atsiųsime informacinį priminimo laišką.

Skelbime panaudota Gyčio Grižo nuotrauka.

Išsaugoti prekę
bottom of page