Nuo Liškiavos pilies kuorų. Bilietas į ekskursiją 10-23

SKU 00061
€50.00
bilietas vienam automobiliui
Nėra sandėlyje
1
Prekė detaliau

Jei norite per vieną dieną sužinoti ir pamatyti, kas būdinga Dainavos kraštui, keliaukime į Liškiavą. Nuo aukštai iškilusio Liškiavos piliakalnio ir pilies bokšto pamatų į Nemuną atsiveriantys reginiai atskleidžia turtingus archeologinius ir mitologinius praeities sluoksnius. Jie atgyja iš pasakojimų apie seniausius krašto gyventojus, jų šventvietes, dievus ir deives, laidoseną, visuomenės sąrangą ir šiam kraštui būdingą krivės paprotį. Ne veltui dainoje sakoma, kad garsas apie Liškiavą sklido taip toli, kad net pranoko Rygą!

Ekskursijos metu lankomos vietos: Panaros šventvietė prie Papanario upelio; Vilkiautinio pilkapynas; Liškiavos piliakalnis su pilies bokštu, alkakalnis ir šventoji liepa; Raganos (Viedzmos) akmuo Liškiavos vienkiemių palaukėje; unikalus Ricielių Krivo kalnas; Pietų Lietuvos partizanų srities (plk. ltn. J. Vitkaus-Kazimieraičio) vadavietė.

Ekskursiją ves Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto archeologas prof. dr. Vykintas Vaitkevičius.

Ekskursijos pradžia − 10 val. Panaroje (susitikimo vieta bus patikslinta). Pabaiga − apie 17 val. Liepiškių kaime (Druskininkų sav.).

Kelionės atstumas automobiliu − apie 50 km, pėsčiomis − apie 3 km.


Kaina 50 eurų automobiliui, nepriklausomai nuo jame važiuojančių keliautojų skaičiaus. Automobiliu keliaujant daugiau nei 5 keleiviams, imamas papildomas 10 eurų mokestis už kiekvieną asmenį (atsiskaitoma vietoje). Automobilių skaičius ribotas.

Kilus klausimų kreipkitės telefonu 8 699 34637, el. paštu vykintokeliai@gmail.com arba Facebook žinute paskyroje Vykinto keliai.

(Rengėjai pasilieka teisę lankomų ekskursijos vietų sąrašą nežymiai keisti)

Išsaugoti prekę