top of page

Rašyti atsiliepimą:

Begalo įdomios paskaitos. Rekomenduoju!

Lina Jurkuvėnė 

Parašyti Jums padėką - nelengvas uždavinys, ką bevinguriuotum, et, banalu ir tiek... Tad sakome lakoniškai, bet nuoširdžiai: ačiū! Patirtais jausmais gyvename, pamiršti įspūdžių nepavyks. Sėkmės Jums!

Aušra Romanovaitė Česnulevičienė

Nuostabios, įdomios ir profesonaliai vedamos kelionės. Gera organizavimo kokybė. Išsamiai pateikiamos žinios apie lankomas vietoves.

Želdynu Dizainas

Visada įdomu, nuotaikinga, prasminga ir daug naujų dalykų. REKOMENDUOJU!

Karolis Valiukevičius

Nuoširdumas ir profesionalumas

Sondra Jonceva

Turiningos, dainingos, mielos kelionės su "Vykinto keliais"

Algimantas Stalilionis

Kelionėse gaunu visa tai, ką man norisi pažinti, patirti, išmokti, išjausti...
Kruopščiai paruoštos ir sudėliotos išvykos po istorines mūsų tautos vietas apipinamos mitais, legendomis, padavimais, užrašytais pasakojimais, įvaizdinamos žemėlapiais, nuotraukomis, archeologiniais radiniais, apdainuojamos dainomis, išskaitoma eilėmis, susukama rateliais... Kelionių metu net prisiliečiama prie senųjų amatų.

Ažuolė

Nuostabios kelionės, turtingi ir išsamūs pasakojimai. Buvau dviejose kelionėse, vadovai puikiai pasiruošę. Rekomendavus ir savo draugams, liko labai patenkinti.

Zita Alseikienė 

Visiems siūlau bent vieną kartą sudalyvauti Vykinto kelių rengiamose ekskursijoje, tikrai kitaip pažvelgsite į senąją baltų kūlturą!

Faustas Vaičiulis

Apie senąją baltų kultūrą - su dideliu išmanymu ir jautriu priėjimu. Vykinto kelių ekskursijose gerai jausis visi kam tai bent kiek įdomu, nesvarbu kokios būtų jo pažiūros ar įsitikinimai.

Vytenis Dapkevičius

Sako,kad kai žmogus nukeliauja kelią, pabaigoje jis mato savo gyvenimo filmą .Neabejoju ,kad mano filme tikrai bus parodytas Gedžiūnėlių pilkapynas .Ir šiandien užsimerkiu ir matau..Ačiū🌞

Kristina Li

Teko dalyvauti "Vykinto kelių" ekskursijoje po Vilnių. Sužinojau labai daug nepaprastai įdomių, tyrinėjimais paremtų faktų apie Vilniaus ištakas. Išsipildė sena mano svajonė išgirsti Kreivojo miesto ir jo dingimo istoriją. Vykinto ir Daivos Vaitkevičių erudicija - archeologijos, istorijos, mitologijos žinios - kiekvienam klausytojui leidžia daug giliau suvokti savo krašto kultūrą. Ačiū!

Etno Posedis 

Idomu, turininga, prasminga ;)

Inga Krisciunaite

Vykinto keliai - jėga! Džiaugiamės juos atradę ir dalinamės džiaugsmu su kitais :) Iki menkiausių smulkmenų apgalvoti žygiai. Net ir labiausiai subjuręs oras nesugadina nuotaikos - bendravimo šiltumas, informacijos pateikimas, maršrutų paruošimas, pačios netikėčiausios vietos priverčia užmiršti gamtos siunčiamus išbandymus. Tik pasibaigus žygiui, jau skubam užsisakyti vietas naujai paskelbtiems. Rekomenduojam! Labai!

Gintaras Utenis

Entertaining and unusual stories & myths. Time well spent!

Natalija Jermakova 

Kelionės sumanytojai, dosniai dalijasi, "atveria vartus" , potyrius ir jų interpretacijas palikdami kiekvieno asmeninėje sielos erdvėje . Tai neeilinės ekskursijos- tai kelionės po vietas kurios prabyla kiekvieno sielai.

Rasa Ragauskė

Patys geriausi vedliai mūsų praeities labirintuose, labai visus kviesčiau nepraleisti šių kelionių !

Indrė Skuminienė

Kelias yra. Tereikia juo eiti

Rasa Strolienė

Ačiū Vykintui ir Daivai už kelionę - nebanalią ir nepataikaujančią nei madai, nei turistų skoniui. Taip pat ačiū visiems bendrakeleiviams už malonią dieną!🌻

Dalia AL

Tai labai nuoširdu ir tikra.

Leonas Litvinavičius

Vienas geriausių tokio pobūdžio puslapių. Tikrai daug įdomios ir originalios info.

Tadas Godliauskas 

Keliones su Vykintu galima trumpai apibūdinti tokiais žodžiais: stipru, gilu, tikra ir labai šviesu. Kaip nuostabu, kad atsirado „Vykinto keliai“ - dabar kiekvienas gali leistis į tą pažinimo nuotykį, iš kurio grįžti jau kitoks nei buvai. Nes priekį ėjęs savo kojomis, atgal parskrendi kaip ant sparnų. Nešamas naujai atrasto pasididžiavimo savo Lietuva, jos praeities ir dabarties žmonėmis. Geras jausmas, išties :)

Dovilė Do

Čia jūs neišgirsite sauso, enciklopedinio pasakojimo. Kelionės metu išgirsite, ko greičiausiai nesate girdėję ir patirsite, ko nepatyrę bei gal net pasijusite įsitraukę į pasakojimą tiek, kad jų norėsis vis daugiau. Galėčiau pasakoti įspūdžius nesustodama, todėl linkiu patiems patirti, įsitikinti, traukti Vykinto keliais kartu su savo bičiuliais!

Ieva Stachovaitė

"Vykinto keliai" - tai keliai, į kuriuos galima išeiti iškart, ilgai negalvojus. Galvoti pradėsit, kai išėję išgirsite gausybę pasakojimų. Kai iš nustebimo antakiai pradės kelti kepures - kaip tai gali būti, kaip tai pavyko sužinoti? Kai pasijusite bekeliaujantys laiko mašina erdvės ir laiko pjūviais. "Ir aš ten buvau, alų midų gėriau", bet, skirtingai nei pasakoj - pasisotinau. Gero kelio kojoms ir gero vėjo širdims.

Saulius Lovčikas

Šeštadienį pirmasis "Partizanų Lietuva" žygis taip sujudino, kad įsinorėjau eit į visus. Kai vadas ir veda, ir kviečia, dainą užveda, sutartinę pradeda, ir ne tik žinių gausa dalijasi, o ir savo žmogiškuoju patyrimu bei jausmais...kas gi tai? Negaliu dainuot kartu, nes graudulys veržiasi ir užima gerklę, stovint ant buvusio bunkerio, kurį kažkas išdavė, o priešai susprogdino kartu su kariais už laisvę. Man tai svarbu, dėl to dalinuosi ir kviečiu: einam! Dar žygiuosim, o ves gyvai liudijantis kovas ir laisvę

Eglė Raišienė

Kelionės su Vykintas Vaitkevičius suteikia galimybę pažinti Lietuvą, jos praeitį ir istoriją, o taip pat – save patį, giliausias savo šaknis. Net jei jums atrodo, kad gerai pažįstate Lietuvą, su Vykintu nustebsite – juk kiekvienas akmuo ar medis turi savo istoriją, ir net ne vieną. O kiek iš jų dar nežinome... Kelionėse su Vykintu bus pamalonintas visas kūnas: regėsite gražius kraštovaizdžius, klausysitės įdomių ir negirdėtų pasakojimų, mėgausitės ėjimu ir kopimu, ragausite kažką ypatingo ir netgi padainuosite. Vykintas visada subtiliai jaučia, ką, kada ir kaip daryti. Jis lengvai ir nepastebimai prisiderina prie grupės žinių ir patirties bagažo, moka pasakoti taip, kad būtų įdomu ir mažam, ir senam. Vykinto keliai visada netikėti ir įdomūs. Juose ir susitiksime.

Jurga Dapkevičienė

Patys prasmingiausi ir gyviausi žygiai su Vykintu.

Gintaras Nacevicius

Labai labai patiko, Vykintas - nuostabus, įkvepiantis vedlys ir pasakotojas.

Dalia Kin

Sunku apie šias keliones parašyti trumpai... Vykinto kelionės yra nenusakomos, nenufotografuojamos, kaip nenufotografuojamas yra jausmas. Vykintas yra vienas iš charizmatiškiausių mano sutiktų žmonių, vienas iš labiausiai Lietuvos žemei pasišventusių, tiesiog su ja suaugusių istorikų ir keliautojų. Jis tai neria gilyn po žeme, tarsi kiaurai mato joje paslėptą mūsų istoriją ir protėvių pėdas, tai kyla į dangų kartu keldamas lietuvišką dvasią, pagarbą ir pasididžiavimą savo tauta ir jos narsiais kariais. Su Vykintu užlipus ant piliakalnio, išdygsta pilies sienos ir atgija senovė, buvęs gyvenimas, papročiai, pasakos, legendos. Iš istorijos taško pradedi žvelgti į tuo metu gyvenusius žmones ir jų rūpesčius. Suvoki istoriją tvarkingai sudėliotą laike nuo senųjų amžių iki mūsų dienų, suvoki asmenybes, kas tai buvo kunigaikštienė Birutė, kur gimė Vytautas Didysis, kas iš tiesų buvo Antanas Smetona ir kiti signatarai, koks žmogus buvo Vincas Mykolaitis Putinas ir jo "„Vivos plango, mortuos voco“, prisilieti prie partizanų gyvenimo tarp meilės ir kančios, prisilieti prie jų krauju aplaistytos žemės ir sugiedi "Oi neverk motušėle"... Vykintai, nesutilps viskas čia, ką noriu pasakyti, bet Tu esi tikra dovana Lietuvai! Aš labai džiaugiuos, kad atsirado šios kelionės mano gyvenime! Tai nepamirštami, neišdildomi įspūdžiai. Ir laimingi bus tie, kas prie jų prisilies!

Birute Petraitiene

bottom of page