top of page

Šventaragio slėnis. Paskaita

00040
€15.00
V.Vaitkevičiaus paskaita
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Lietuvos metraštis pasakoja, kad kunigaikštis Palemonas su 500 patricijų atplaukė iš Romos į Baltijos jūrą ir Nemunu leidosi žemyn į Lietuvos gilumą. Palemono dinastijos palikuonis Šventaragis Neries ir Vilnios santakoje įsteigė mirusių Lietuvos kunigaikščių bei žymiausių didikų deginimo vietą ir tapo pirmuoju valdovu, kurio kūnas po mirties čia buvo iškilmingai sudegintas.

Prof. Vykinto Vaitkevičiaus paskaitoje plačiau išgirsite apie Šventaragio slėnį ir kitas legendines Vilniaus vietas, sužinosite, kur buvo Šventaragio įsteigta kulto vieta ir kur Vilniuje stovėjo jo proprovaikaičio kunigaikščio Alšio pilis. Paskaita pristatys archeologines, istorines ir mitologines Vilniaus vietas bei pakvies jas aplankyti gyvai.

Paskaitos trukmė – 45 min.

Paskaitos kaina – 15 eur. Viso paskaitų ciklo „Lietuva iki Lietuvos“ (10 paskaitų) kaina – 100 eur.

Paskaita yra suderinta su Vykinto Vaitkevičiaus parengtu kelionės maršrutu Šventaragio slėnis ir gali būti naudojama kaip audio gidas. Perkant paskaitą kartu su maršrutu, paskaitos ir maršruto bendra kaina – 25 eur.

Įsigijusiems bus pateiktas vaizdo įrašas, kurį bus galima žiūrėti 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos (su galimybe pratęsti).

Įsigijusiems paskaitą informacija su prisijungimo duomenimis bus atsiųsta el. paštu.

Išsaugoti prekę
bottom of page