top of page

Giedrio kunigaikštystė. Paskaita

00034
€15.00
V.Vaitkevičiaus paskaita
In stock
1
Product Details

Lietuvos metraštis pasakoja, kad kunigaikštis Palemonas su 500 patricijų atplaukė iš Romos ir iš Baltijos jūros Nemunu leidosi žemyn į Lietuvos gilumą. Jo sūnūs ir vaikaičiai tapo Lietuvos ir Žemaičių didžiosios kunigaikštystės valdančiąja dinastija. Palemono ainis kunigaikštis Giedrys prie Kiemento ežero už 6 mylių nuo Neries ir Vilnios santakos pastatė pilį ir ją pavadino Giedraičiais.

Prof. Vykinto Vaitkevičiaus paskaitoje plačiau išgirsite apie Giedrio kunigaikštystę ir apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės paveldą Molėtų krašte. Paskaita pristatys archeologines, istorines ir mitologines vietas bei pakvies jas aplankyti gyvai.

Paskaitos trukmė – 45 min.

Paskaitos kaina – 15 eur. Viso paskaitų ciklo „Lietuva iki Lietuvos“ (10 paskaitų) kaina – 100 eur.

Paskaita yra suderinta su Vykinto Vaitkevičiaus parengtu kelionės maršrutu Kunigaiškščio Spėros ežeras ir gali būti naudojama kaip audio gidas. Perkant paskaitą kartu su maršrutu, paskaitos ir maršruto bendra kaina – 25 eur.

Įsigijusiems bus pateiktas vaizdo įrašas, kurį bus galima žiūrėti 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos (su galimybe pratęsti; pratęsimas nieko nekainuoja).

Įsigijusiems paskaitą informacija su prisijungimo duomenimis bus atsiųsta el. paštu.

Save this product for later
bottom of page