top of page

Kunigaikščio Spėros ežeras. Paskaita

00030
€15.00
V.Vaitkevičiaus paskaita
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Lietuvos metraštis pasakoja, kad kunigaikštis Palemonas su 500 patricijų atplaukė iš Romos ir iš Baltijos jūros Nemunu leidosi žemyn į Lietuvos gilumą. Jo jauniausias sūnus Spėra perėjo Šventosios ir Širvintos upes, čia įsikūrė ir valdė, o po mirties buvo palaidotas prie ežero, kuris dėl Spėros nuopelnų imtas garbinti ir laikyti dievišku.

Prof. Vykinto Vaitkevičiaus paskaitoje plačiau išgirsite apie Spėrą ir sužinosite apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės paveldą Širvintų krašte ir Vilniaus rajono šiauriniame paribyje. Paskaita pristatys archeologines, istorines ir mitologines vietas bei pakvies jas aplankyti gyvai.

Paskaitos trukmė – 45 min.

Paskaitos kaina – 15 eur. Viso paskaitų ciklo „Lietuva iki Lietuvos“ (10 paskaitų) kaina – 100 eur.

Paskaita yra suderinta su Vykinto Vaitkevičiaus parengtu kelionės maršrutu Kunigaiškščio Spėros ežeras ir gali būti naudojama kaip audio gidas. Perkant paskaitą kartu su maršrutu, paskaitos ir maršruto bendra kaina – 25 eur.

Įsigijusiems bus pateiktas vaizdo įrašas, kurį bus galima žiūrėti 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos (su galimybe pratęsti; pratęsimas nieko nekainuoja).

Įsigijusiems paskaitą informacija su prisijungimo duomenimis bus atsiųsta el. paštu.

Išsaugoti prekę
bottom of page