top of page

Pajautos šventosios liepos. Paskaita

00021
€15.00
V.Vaitkevičiaus paskaita
Sandėlyje
1
Prekė detaliau
Lietuvos metraštis pasakoja, kad kunigaikštis Palemonas su 500 patricijų atplaukė iš Romos ir iš Baltijos jūros Nemunu leidosi žemyn į Lietuvos gilumą. Jo sūnus Kunas įkūrė Kernavę ir paliko valdovu savo sūnų Kernių. Šis susilaukė vienturtės dukters Pajautos, kuri buvo tokia įžymi, kad po mirties imta garbinti kaip deivė, o ant jos kapo išaugusios liepos imtos laikyti šventomis.

Prof. Vykinto Vaitkevičiaus paskaitoje sužinosite apie legendinę kunigaikštienę Pajautą bei išgirsite, kur Lietuvos yra šventvietė, vadinama Pajautos kapu. Paskaita pristatys Trakų kunigaikštystės archeologinį, mitologinį ir religinį paveldą Kaišiadorių ir Elektrėnų krašte.

Paskaitos trukmė – 45 min.

Paskaitos kaina – 15 eur. Viso paskaitų ciklo „Lietuva iki Lietuvos“ (10 paskaitų) kaina – 100 eur.

Paskaita yra suderinta su Vykinto Vaitkevičiaus parengtu kelionės maršrutu Pajautos šventosios liepos ir gali būti naudojama kaip audio gidas. Perkant paskaitą kartu su maršrutu, bendra kaina – 25 Eur (paskaitos kaina atskirai – 15 Eur).
Įsigijusiems bus pateiktas vaizdo įrašas, kurį bus galima peržiūrėti per 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos su galimybe pratęsti.
Įsigijusiems paskaitą informacija su prisijungimo duomenimis bus atsiųsta el. paštu.
Išsaugoti prekę
bottom of page