Kas matyti nuo kunigaikščio Kęstučio kalno? Bilietas į ekskursiją 01-02

SKU 00066
€15.00
bilietas vienam asmeniui
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Šiaurinės Trakų apylinkės saugo daug mūsų istorijos paslapčių, apie kurias iki šiol mažai žinome. Ar teko girdėti apie senąjį kelią, jungusį Trakus su Kernave? Jis vedė pro Arakalnį ir dievams pašvęstą šventų liepų giraitę (Šventaliepę). Taip pat pro didžiojo Lietuvos kunigaikščio vardu vadintą kalną ir Bražuolės pilį, kurioje sprendėsi Lietuvos likimas: 1382 m. liepos 6 d. LDK valdovas Jogaila su Vokiečių ordinu sudarė Bražuolės sutartį, o rugpjūčio pirmomis dienomis Trakuose klasta suėmė Kęstutį, kuris netrukus Krėvoje neaiškiomis aplinkybėmis žuvo...

Ekskursijos dieną aplankysime šias vietas: Bražuolės pilkapius, menančius lietuvių genties karius ir piliakalnį – valstybės laikų medinės pilies vietą; perkaso, jungusio Galvę su Akmenos ežeru, vietovę; Kęstučio kalną, nuo kurio atsiveria Trakų panorama. Klausysimės profesoriaus Vykinto Vaitkevičiaus pasakojimų apie Arakalnį („aro kalną“), Vanago lizdą ir Šventąją gelmę Galvės ežere, Raudinės ir Alkos salas bei Alkos varteliais vadinamą sąsiaurį.

Ekskursija prasidės 11 val. Bražuolėje (Trakų r.), laukia apie 5 km atstumas pėsčiomis, pabaiga − 15 val. toje pačioje vietoje, kurioje pasivaikščiojimą ir pradėsime.

Vadovas archeologas prof. Vykintas Vaitkevičius.

Bilieto kaina 15 eurų asmeniui (vaikams iki 12 m. bilietų pirkti nereikia). Dalyvių skaičius ribotas.

Kilus klausimų kreipkitės telefonu 8 699 34637, el. paštu vykintokeliai@gmail.com arba Facebook žinute paskyroje Vykinto keliai.

(Rengėjai pasilieka teisę lankomų ekskursijos vietų sąrašą nežymiai keisti)

Įsigijusiems bilietus, likus kelioms dienoms iki ekskursijos atsiųsime informacinį priminimo laišką.

Išsaugoti prekę